banner232

Star Market yarışma başvuru formu ve katılım şartları

Star Market, Ufuk Özcan'ın tanıtımıyla başladı. En karlı alışveriş yarışması Star Market'e katılmak istiyorsanız mutlaka başvuru formunu doldurun ve hediyeler kazanın. Vatandaşlar yarışmaya katılmak için ne yapılması gerektiğini araştırmaya başladılar. İşte, Star Market yarışma başvuru formu ve katılım şartları hakkındaki bütün detaylar...

Star Market yarışma başvuru formu ve katılım şartları

26 Temmuz Pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanan Star Market Yarışması büyük ilgi gördü. Star Market, alışveriş yaparken para harcamak yerine para kazanmanızı sağlayan bir yarışmadır. Ünlü sunucu Ufuk Özkan'ın ortaya çıkmasıyla daha renkli hale geldi.

Global Medya'nın yapımcılığını üstlendiği  Star Market'te ikişer kişilik üç takım, her bölümde zaman kazanmak için sahnede birbirleriyle yarışıyor. Yarı finalde en pahalıyı alan takım, finalde 3 soruyu yanıtlayarak günlük 10.000 liralık ödül için yarıştı.

Star Market Başvuru Nasıl Yapılır?
Her bölüm üç takımın kıyasıya yarışacağı Star Market’te yarışmacılar, etaplar boyunca kimi zaman sorulara cevap vererek, kimi zaman da kendilerinden istenen ürünleri marketin içinde bulmaya çalışacaklar. “Büyük Alışveriş” adı verilen ‘yarı final’ etabı için rakiplerinden daha fazla süre toplamaya çalışan yarışmacılar, keyifli ve eğlenceli bir serüven içerisinde kendilerini bulmuş olacak.

Bu markette para harcamak yok. Eğlence var, rekabet var, koşturma var, ödül var. Hafta içi her gün 3 çiftin yarışacağı Star Market’e sizde aşağıdaki başvuru formu üzerinden katılabilirsiniz.

Star Market Başvuru Formunu Doldurmak İçin Tıklayınız

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.