Kırık Hayatlar 1. bölüm izle Kanal D yeni full HD

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kırık Hayatlar dizisi 1. bölümü ile ekranlardaki yerini alıyor. Çok sevilen ve seyirciler tarafından da başarılı bulunan dizinin yeni bölümü 23 Ağustos Pazartesi günü 11:00'de Kanal D'de yayınlanıyor. İlk bölüm Kırık Hayatlar dizisinde birbirinden ilginç olaylar yaşandı.

Kırık Hayatlar 1. bölüm izle Kanal D yeni full HD

İlk bölüm Kırık Hayatlar seyirciler tarafından çok sevildi ve her gün izleyicilerin meraklı bakışları ile izlenmeye devam edeceğe benziyor. Başarılı senaryosu ve oyunculuklarıyla her kesime hitap eden dizinin yeni bölüm tanıtımlarından yine hareketli anlar izleyicileri bekliyor olacak.

Dizide Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkmasıyla yaşanacak büyük hesaplaşmalar heyecan dolu anları ekranlara getirecek.

KIRIK HAYATLAR KONUSU NEDİR?
Kırık Hayatlar dizisi, iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşıyacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.