İşte PSV'nin Lionel Messi'yle tanışacağı o maç! Messi ne zaman oynayacak?

Dünya futbolunun yetiştirdiği en büyük yıldızlardan biri olan Lionel Messi, PSG'de ne zaman oynayacak sorusu yoğun olarak araştırılıyor. PSG Teknik Direktörü Mauricio Pochettino'un yaptığı açıklama sonrası Messi'nin ilk maçı da belli oldu. Messi PSG'de ilk hangi maça çıkacak?

İşte PSV'nin Lionel Messi'yle tanışacağı o maç! Messi ne zaman oynayacak?

21 yıllık Barcelona kariyerine son veren Lionel Messi, PSG ile anlaşmasının ardından dünya spor camiası yer yerinden oynamıştı.

PSG'ye imza atan Messi yeni takımıyla henüz ilk maçına çıkmadı. Peki, Messi PSG ile ilk maçına ne zaman çıkacak? İşte bütün detaylar haberimizde...

MESSİ NE ZAMAN OYNAYACAK?

PSG Teknik Direktörü Mauricio Pochettino, kariyerinde yeni bir dönemi başlatan yıldız futbolcu Lionel Messi'nin ilk maçına ne zaman çıkacağını açıkladı.

Brest'i deplasmanda 4-2 yendikleri maçın ardından ESPN Arjantin'e konuşan Pochettino, "Leo harika bir başlangıç yaptı. Önümüzde uzun bir hafta var ancak her şey yolunda giderse Reims'e karşı ilk 11'de başlamasını umuyoruz" ifadelerini kullandı. 

İŞTE İLK MAÇI

PSG-Reims maçının tarihi ise 29 Ağustos Pazar günü olarak belirtildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.