Akdeniz'de deprem mi oldu, nerede ve kaç şiddetinde?

Gelen son dakika haberine göre; Akdeniz'de deprem Son Dakika! 19 Ağustos Akdeniz'de deprem oldu mu? Akdeniz'de ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu? Akdeniz'de deprem mi oldu? Nerede deprem oldu? Kaç büyüklüğünde deprem oldu? Ölü veya yaralı var mı? Saat kaçta deprem oldu? İşte Akdeniz depremi ile ilgili son dakika açıklamasının detayları...

Akdeniz'de deprem mi oldu, nerede ve kaç şiddetinde?

Son dakika: Akdeniz depreminde son dakika! 19 Ağustos'ta Akdeniz'de deprem mi oldu? Akdeniz'de deprem ne zaman oldu? Deprem var mı? Akdeniz'de deprem mi var? Deprem nerede oldu? Deprem ne kadar büyük? Ölü veya yaralı var mı? Deprem ne zaman oldu? AFAD ve Kandilli depremlerinin listesi! Akdeniz'de deprem! Akdeniz'de deprem mi var? Az önce deprem mi oldu? İşte detaylar...

AKDENİZ'DE DEPREM OLDU MU 2021?

Alınan son dakika bilgisine göre, Akdeniz'de 14.26'da 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Çandili Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'ne göre, son 2.0 büyüklüğündeki deprem Akdeniz'de 14.46 büyüklüğünde meydana geldi.

KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi, son dakika deprem haberleri ile vatandaşlara gerçek zamanlı deprem haberlerini ulaştırıyor. Çandili Rasathanesi yerel olarak deprem araştırmaları yapmakta ve yerinde meydana gelen en son 500 depremi halka sunmaktadır. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.