Niğde'de yaşanan korkunç olayda, iki kadın arasında çıkan tartışma sonrasında kadınlardan birinin polis olan eşi iddialara göre polis arkadaşlarıyla diğer kadının yolunu kesip kadını korkunç bir şekilde darp etti.

Niğde'de İddialara göre bir polis, ekip arkadaşlarını da yanına alarak, inin otobüste tartıştığı bir kadına baskına gitti.

10 yaşındaki kızını hastaneye götüren kadını gözaltına almaya çalışan polis, olay yerine gelen kadının kocasını da tartaklayıp ters kelepçe yaptı. O anlar ise kamera tarafından kaydedildi.

 Show Haber'in haberine göre özel halk otobüsünde iki kadın arasında yaşanan tartışma, kadınlardan birinin eşinin polis olması nedeniyle çığırından çıktı. Ekip arkadaşlarıyla birlikte, eşiyle tartışan kadının önünü kesen polis, yanında çocuğu bulunan kadına şiddet uyguladı.

İddialara göre, 10 yaşındaki çocuğunu hastaneye götüren bir kadının önü polis ekiplerince kesildi. Otobüste bir kadınla tartışma yaşayan anneyi gözaltına almaya çalışan polis, genç anneye şiddet uyguladı.

10 yaşındaki çocuğa ve anneye dehşeti yaşatan polisin, genç annenin otobüste tartıştığı kadının kocası olduğu iddia edildi.

Öte yandan olay yerine gelen kadının kocası da öfkeli polis tarafından tartaklanıp ters kelepçe yapıldı.

"BEN POLİS EŞİYİM"

Mağdur kadın, olayın öncesindeki tartışmaya ilişkin şu ifadeleri kullandı:

"Bir polis eşiyle tartıştık diye biz nasıl bu konulara geldik. Ben olayın şokundayım. Telefonla konuşuyordum. Yanımda oturan bayan, 'Herkes seni dinlemek zorunda değil. Biraz sessiz konuş, kulağımıza kulaklık takıyoruz hala sesini duyuyoruz' şeklinde söylenmeye başladı. Sonrasında ise, 'Sen benim kim olduğumu biliyor musun? Ben polis eşiyim' dedi.

Bu haber hem patron hem işçiyi ilgilendiriyor Bu haber hem patron hem işçiyi ilgilendiriyor

 Olay anına ilişkin konuşan kadın sözlerine şu şekilde devam etti:

"Saçımdan tuttu. 'Bırak' diyorum bırakmıyor. Kızım o anda ağlama krizine girdi. Eşime de ters kelepçe yaptılar. Eşime vurdular, yere düşürdüler."

Olay sonrası mağdur kadın, polislerden ve tartıştığı kadından şikayetçi oldu.