Kahramanmaraş Pazarcık narlı mahallesi'de doğalgazla buluştu

Kahramanmaraş Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’ın çalışmalarıyla, Pazarcık ilçesi geçtiğimiz yıl doğalgazla buluşarak vatandaşların senelerce süren hasretine son vermişti.

Kahramanmaraş Pazarcık narlı mahallesi'de doğalgazla buluştu
banner150

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesine bağlı Narlı Mahallesi de Başkan Bozdağ’ın girişimleri sonucu doğalgaz hasreti bugün itibariyle son buldu.

Geçtiğimiz aylarda başlanan doğalgaz altyapısının tamamlanmasıyla birlikte Narlı halkını doğalgazla buluşturan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Pazarcık ilçemizin ardından Narlı Mahallemizin de çok şükür doğal hasreti son buldu. Milletvekillerimizin girişimleri sonucunda yıllardır ilçemizde yaşanan doğalgaz hasretine geçtiğimiz yıl son vermiştik. İlçemizin doğalgazla buluşmasının ardından vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri mutlu ederek akabinde yapılan çalışmalarımız neticesinde ilçemize bağlı en büyük mahallemiz olan Narlımızı da bugün itibariyle doğalgazla buluşturuyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.