Başkan Bozdağ'dan kapalı pazar yerinde inceleme

Kahramanmaraş'ın Pazarcık İlçe Belediyesi, 3 bin 200 metrekare alana sahip olacak kapalı pazar yeri çalışmaları devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Bozdağ, inşatın kısa sürede tamamlanacağını açıkladı.

Başkan Bozdağ'dan kapalı pazar yerinde inceleme

Pazarcık Belediyesi'nin 2018 yatırımları arasında yer alan ve geçtiğimiz günlerde yapımına başlanana Kapalı Pazar yerinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Devam eden çalışmayı yerinde inceleyen Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, çalışmayla ilgili Fen İşleri Müdürü Hasan Hayri Sarı'dan bilgi aldı. Burada yaptığı incelemelerin ardından Pazar esnaflarını ziyaret eden Başkan Bozdağ esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek yapılan çalışma hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “Geçtiğimiz günlerde Pazarcık Belediyesi olarak çalışmasına başladığımız, Kapalı Pazar Yerin de çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz tarafından devam eden çalışmayı yerinde inceleyerek çalışma hakkında Fen İşleri Müdürümüzden bilgi aldık. İlçemiz adından çok güzel bir proje. 

"KISA BİR SÜRE SONRA HİZMETE SUNULACAK"
Kapalı Pazar yeri çalışmamız tamamlandığında hem Pazarcık’ın hem de alışverişe gelen vatandaşların yüzünü güldürecek. İnşaatın kısa sürede tamamlanmasını planladığımız çalışmamızda Pazar yerinin gelen vatandaşların daha rahat ve temiz olanaklar içinde pazar alışverişini yapabilecek” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER