Başkan Bozdağ'dan geleneğe devam

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Pazarcık İlçesinde geleneksel hale getirdiği, mahallelerde iftar programına bu Ramazan’da da devam ediyor.

Başkan Bozdağ'dan geleneğe devam
banner150

İlçe Merkezinde taziye evlerinde günde bin kişiye iftar yemeği verilmesi ile birlikte, her gün farklı bir mahallelere giderek iftarda vatandaşlarla bir araya gelen Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ilk olarak, Pazarcık İlçe Garnizon Komutanı Yıldırım Özbaş, Pazarcık İlçe Emniyet Müdürü Erdal Murat Balsu ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Aşağımülk mahallesinde, vatandaşlarla iftarda bir araya gelerek oruçlarını açtılar.

Aşağımülk taziye evinde vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Bozdağ; “ Pazarcık Belediyesi olarak, her yıl geleneksel hala getirdiğimiz ve her gün farklı mahallelerimizde düzenlediğimiz iftar programımız bu yılda devam ediyor. İlçemiz genelinde taziye evlerimizde toplam bin kişiye iftar yemeği veriyoruz. Ramazan’ın üçüncü günü, İlçe Garnizon Komutanımız Yıldırım Özbaş, İlçe Emniyet Müdürümüz Erdal Murat Balsu ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte Aşağı mülk mahallemizde orucumuzu açarak, vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Geleneksel hala getirdiğimiz iftar programımız her yıl olduğu gibi bu yılda devam edecek ve planlar çerçevesinde her gün farklı bir mahallemizde vatandaşlarımız ile iftar programında bir araya gelmeye devam edeceğiz ”dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2017, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.