Başkan Bozdağ yeni taziye evinin temelini attı

Pazarcık Belediyesi tarafından Yukarı Mahallesi'nde taziye evinin temelini atıldı.

Başkan Bozdağ yeni taziye evinin temelini attı

Pazarcık Belediyesi tarafından Yukarı mülk Mahallesi’nde yaptırılan taziye evinin temeli törenle atıldı. Temel atma törenine katılan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar ile gerçekleştirdiği Temel atma töreninde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, “Belediye Meclis Üyelerimiz ve vatandaşlarımız ile birlikte bugün Yukarı Mülk mahallemizin Taziye Evi temelini atmış bulunmaktayız. İlçe genelimizde ve mahallelerimizde taziye evi hizmetlerimize aralıksız devam ediyoruz. Ben şimdiden Pazarcık Belediyesi olarak mahallemize kazandıracağımız taziye evi, vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Taziye evi taleplerini Başkan Bozdağ’a ilettikten sonra, kısa sürede sonuç aldıklarını belirten Yukarı mülk mahalle sakinleri yapılan bu hizmetten dolayı Başkan Bozdağ’a teşekkür ettiler. 

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2017, 18:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.