Başkan Bozdağ; vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Mezere mahallesindeki 6 senedir yatağa bağımlı olarak yaşayan Ahmet Uzdilli’nin seslenişine kayıtsız kalmadı.

Başkan Bozdağ; vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor
banner150

Rahatsızlığı sebebiyle sık sık ambulans yardımı ile hastaneye giderek tedavi gören Ahmet Uzdilli'nin isteği üzerine Belediye ekiplerine kilit parke taşı döşenmesi için talimat veren Başkan Bozdağ; Yatalak olan Ahmet Uzdilli’nin evinin önünde bulunan yolda, kilit parke taşı döşeme çalışmaları sona yaklaştı.

6 senedir yatağa bağımlı olarak yaşayan Ahmet Uzdilli ise yapılan hizmetten dolayı Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ’a teşekkür etmesinin ardından sözlerine şöyle devam etti; “6 senedir yatağa bağımlı olarak yaşıyorum. Rahatsızlığımdan dolayı sık sık ambulans yardımı ile hastaneye gitmek zorunda kalıyorum. Evimin önünde yol olmamasından dolayı evimin önüne kadar Ambulans gelemiyor ve ambulans’a götürülmekte zorluk yaşıyordum. Ama artık zorluk çekmeyeceğim! Çok şükür ki artık ambulans evimin önüne kadar gelecek. Başkanımız ekiplerine talimat vererek evimin önünde bulunan yola kilit parke taşı döşeyerek bizleri en büyük zorluktan kurtardı. Ben bu vesileyle Belediye Başkanımız Yakup Hamdi Bozdağ’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2017, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.