Başkan Bozdağ: Ramazanlık boyunca 40 mahallede vatandaşlarımızla iftarda bir araya geldik

Pazarcık Belediyesi tarafından, gelenek haline getirilen İftar Programları bu Ramazan da devam etti.

Başkan Bozdağ: Ramazanlık boyunca 40 mahallede vatandaşlarımızla iftarda bir araya geldik
banner150

BAŞKAN BOZDAĞ; "RAMAZANLIK BOYUNCA, 40 MAHALLEMİZDE VATANDAŞLARIMIZ İLE İFTARDA BULUŞTUK"

Pazarcık ilçesinin 4 farklı noktasına kurulan iftar çadırlarının yanı sıra Ramazanlık boyunca her gün farklı bir mahallede vatandaşlar ile bir araya gelen Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte oruçlarını her gün farklı bir mahallede vatandaşlar ile açtı.

İlçe genelinde Taziye evleri olmak üzere her nokta da toplamda 2000 bin kişiye iftar yemeği verildiğini belirten Başkan Bozdağ; " Vatandaşlarımıza iftar yemeği ikramımızı 2014 yılından beri düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra da gerçekleştirmeye devam edeceğiz. İftar yemeği ikramlarımızda ki temel amacımız halkımız ile birlik ve beraberlik içinde Mübarek Ramazan Ayı'nın coşkusunu maneviyatını hep birlikte yaşamak. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda ilçemize kurduğumuz 4 ayrı noktada vatandaşlarımıza iftar yemeği ikram ettik bunun yanında her gün farklı bir mahallemizde iftar programı düzenledik ve vatandaşlarımız ile bir araya gelerek oruçlarımızı açtık. Pazarcık artık kabuk değiştirdi. Pazarcık artık birlik ve beraberliğin adresi oldu" dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2017, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.