Başkan Bozdağ, iftarda muhtarlarla buluştu

Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, bu yıl birincisini düzenlediği Yerel Yönetimler

Başkan Bozdağ, iftarda muhtarlarla buluştu
banner150

Pazarcık genelinde Mahalle muhtarları, İl, İlçe Genel Meclis Üyeleri ve Eşleri ile İftar yemeğinde bir araya gelen Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, iftar programına katılan davetliler ile tek tek ilgilenerek mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledi.

Düzenlenen iftar programında kürsüye çıkarak bir konuşma gerçekleştiren Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ konuşmasın da, “İftar münasebetiyle Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte her gün farklı bir mahallemizde giderek vatandaşlarımız ile bir araya geliyoruz ve oruçlarımızı açıyoruz. Geleneksel hala getirdiğimiz mahallelerimizde iftar programlarımıza 3 yıldır devam ediyoruz. Pazarcık’ın bir uçtan bir uca 85 km yol ağı var. Ama çok şükür dünya küçük teknolojinin önüne geçilemiyor. Bizler de elimizden geldiği kadar vatandaşlarımızla iftarda yüz yüze oluyoruz ve sıkıntılarını da dinliyoruz.

Ramazan-ı Şerif Ayının en büyük özelliği bereket, kardeşlik, barış ve hoşgörüdür. Bu vesile ile bugünde iftarda programımızda Muhtarlarımız, İl, İlçe Genel Meclis Üyelerimiz ve Eşleri ile bir araya geldik. Pazarcık'ın imarında yapılanmasında, en önemli büyük yardımcılarımız, yakın çalışma arkadaşlarımız Belediye Meclis üyelerimiz ve muhtarlarımızdır. Onlarla bir araya gelip Pazarcık'ın sorunlarını konuşmak bizim için çok önemlidir. Mahallelerde yaptığımız çalışmaları da muhtarlarımızdan destek alarak yürütüyoruz. Ben bu vesile ile düzenlemiş olduğumuz iftar programımıza katılan Muhtarlarımıza, İl, İlçe Genel Meclis Üyelerimize ve Eşlerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Pazarcık Belediye Başkanın Yakup Hamdi Bozdağ’ın konuşmasının ardından oruçlarını açan davetliler, Başkan Bozdağ’a gerçekleştirdiği bu iftar etkinliğinden dolayı teşekkür etmesinin ardından program hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2017, 22:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.