Başkan Bozdağ, çocukların içini ısıtacak olan talimatı verdi

Soğuk kış aylarının gelmesiyle birlikte çocukların için ısıtacak olan proje Başkan Bozdağ’ın talimatı ile yapılmaya başladı

Başkan Bozdağ, çocukların içini ısıtacak olan talimatı verdi
banner150

Pazarcık Belediye her yıl olduğu gibi bu yılda kış günlerinde çocukların içini ısıtmaya devam ediyor. Soğuk kış aylarının gelmesiyle birlikte çocukların içini ısıtacak olan sıcak çorba ikramı Belediye ekiplerince İstiklal Ortaokulunda başladı.

Bugün itibariyle ilk olarak İstiklal Ortaokulun da başlayan çorba ikramı her sabah farklı bir okulda devam edeceğini belirten Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ; “Her yıl olduğu gibi bu yılda öğrencilerimize sıcak çorba ikramımıza başladık. Öğrencilerimizin sabah kalktıklarında kahvaltı yapma şansı olmayabilir. Poğaça, simit gibi sürekli katı yiyecekler tüketmemeleri, sıcak gıda almaları açısından bu uygulamayı başlatmıştık. Özellikle dar gelirli ailelerin çocuklarının kahvaltı yapabilme sıkıntıları da var. Dolayısıyla biz onlara sıcak çorba ikram ederek katkı sağlamak istedik. Bu kapsamda her öğrencilerimize “İçiniz Sıcak Zihniniz Açık Olsun” sloganıyla başlattığımız çorba ikramımız her gün düzenli olarak devam edecektir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 11:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.