Hindistan'ın Jarkand Eyalaetine bağlı Palamu bölgesindeki polis ekipleri, Çarşamba günü Hindistan Halk Partisi liderinin, 16 yaşındaki kızının cesedini buldu. Vücudu bir ağaca asılmış ve sağ gözü oyulmuştu.

Dünyanın en yoksul ülkesinde hayat mücadelesi! Dünyanın en yoksul ülkesinde hayat mücadelesi!

İddiaya göre; Hindistan'ın Jarkand Eyalaetine bağlı Palamu bölgesindeki polis ekipleri tarafından 16 yaşındaki bir kızın cesedi Çarşamba günü Lalimati ormanındaki bir ağaca asılmış olarak bulundu. Polis, kızın sağ gözünün öldürülmeden önce oyulduğunu ve vücudunun bir ağaca asıldığını söyledi.

Panki polis karakolu sınırları altındaki Budha-Bar köyünde yaşayan kız, yerel bir parti liderinin kızıydı. 10. sınıfta öğrenciydi. Hindistan Halk Partisi liderinin beş çocuğunun en büyüğüydü.

Suç mahallinden kurtarılan bir cep telefonunun çağrı veri kayıtlarının ön analizi, davayla ilgili olarak P.D. (23) tutuklandı. Polis, birincil şüpheli P.D.'nin evli bir adam olduğunu ve suç ortakları olabileceğini söyledi.

NE ZAMAN KAYBOLDU
Kızın ailesine göre, 7 Haziran'da sabah 10'da evden ayrıldıktan sonra kayboldu.

Panki polisi, kızın ailesinin Salı günü kayıp bir şikayette bulunduğunu söyledi. Polis, kızın cesedini Budhabar Köyü yakınlarındaki ormandaki bir ağaçtan asılı bulduğunu belirtti.

Kızın cesedi, sağ gözü oyulmuş ve bir bez kullanarak bir ağaca asılmış halde bulundu. Yetkililer, onu öldürmeden önce acımasızca dövüldüğünden ve intihar vakası gibi görünmesi için vücudunu bir ağaca astığından şüpheleniyorlar.

Cesedi Çarşamba günü otopsi için Medininagar'daki Medini Rai Tıp Koleji'ne gönderildi. Kızın ailesi, katiller tarafından cinsel tacize uğradığını iddia etti.

OTOPSİ RAPORUNU BEKLENİYOR
Palamu polisi, ölüm sonrası raporun bunun bir tecavüz vakası olup olmadığını ve ardından cinayet olup olmadığını belirleyeceğini söyledi.

Yetkililer "konuyu mümkün olan her açıdan araştırıyor " dedi ve ön kanıtların kurbanın bir erkekle ilgili olabileceğini gösterdiğini de sözlerine ekledi.