Kahramanmaraş'ta Kurban Bayramı'nda otoparklar ücretsiz mi?

Kurban Bayramı'nda Kahramanmaraş'ta otoparklar ücretsiz mi? Bayrama sayılı günler kaldı. Vatandaşlar ise otopark ile ilgili durumu araştırmaya başladılar. Peki Kurban Bayramı'nda otoparklar ücretsiz mi? Ne zamana kadar ücretsiz olacak? Merak edilen soruların cevapları detayları ile haberimizde...

Kahramanmaraş'ta Kurban Bayramı'nda otoparklar ücretsiz mi?
banner150

Her bayram öncesi olduğu gibi bu Kurban Bayramı öncesinde de otoparkların ücretsiz olup olmadığı merak konusu oldu.

Alınan bilgiye göre, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) aldığı karar doğrultusunda, İSPARK’ın kent genelindeki yol üstü otoparkları 21 Ağustos Salı, 22 Ağustos Çarşamba, 23 Ağustos Perşembe ve 24 Ağustos Cuma günü ücretsiz hizmet verecek. İstanbullular, bayram süresince ücretsiz hizmet verecek olan İSPARK otoparklarında, niteliksiz işletmecilik dâhil oluşabilecek her türlü olumsuz durumda “ALO 153” üzerinden konuyu İBB ile paylaşabilirler.

KAHRAMANMARAŞ'TA ÜCRETSİZ OLACAK MI?
Peki, buna göre; Kahramanmaraş'ta otoparklar ücretsiz olacak mı? İstanbul gibi nüfusu yoğun olduğu büyükşehirlerde ücretsiz olması bekleniliyor. Ancak Kahramanmaraş'ta durum henüz belli değil. Kurban Bayramı'na ilişkin bu yıl konu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı?

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2018, 17:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.