BMW, logosunu değiştirdi! Yeni logoda dikkat çeken detay...

Bir asırlık Alman otomotiv devi BMW, yeni logosunu otomobil tutkunlarına tanıttı. BMW'nin yeni logosu şeffaflaştırıldı. BMW'nin yaptığı bu değişiklik firmanın kurulduğu dönemden bu yana 104 yıllık serüveninde 6. değişim oldu.

BMW, logosunu değiştirdi! Yeni logoda dikkat çeken detay...
banner150

Alman otomotiv devi BMW, 6. yeni logosunu tanıttı. BMW'nin yeni logosunda yer alan siyah kısım, yeni tasarımda şeffaf hale dönüştürüldü.

1916 yılında kurulan 104 yıllık Alman otomotiv devi BMW, Concept i4 aracıyla birlikte yeni logosunu da tanıttı. Halihazırda kullanılan logo, 1997 yılında kullanılmaya başlanmıştı.

OTOMOBİLİN KENDİ RENGİNİ ALACAK

BMW, yeni logosunu iki boyutlu olarak tasarladı. Şeffaf olarak tasarlanan kısım, takıldığı otomobilin rengini alarak her renkte farklı bir görünüm sunacak.

6. LOGO 

BMW'nin yaptığı bu değişiklik firmanın kurulduğu dönemden bu yana 104 yıllık serüveninde 6. değişim oldu. Firmanın logosunun ortasındaki mavi ve beyaz kısımlar uçak motoru üretmek için kurulan firmanın kuruluş amacını yani uçak motorunu sergiliyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2020, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.