Ordu'nun bazı bölgelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle öğrenciler kar tatili haberi beklemekte. Ordu'nun Akkuş, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey ve Ünye ilçelerinde okullar tatil edilecek mi?

Ordu'nun bazı ilçelerinde yoğun kar yağışının etkisi altına girdi. Ordu'da yarın okullar tatil olacak mı sorusu da özellikle öğrenciler tarafından sorulamaya başlandı. İlkokul, lise, üniversitede okullar tatil edilecek mi? Kar tatili aramalarının ardından Ordu'da kar tatili araması yükselişte.

Yoğun kar yağışının etkisi altında aldığı ilçelelerde gözler Ordu Valiliğine çevrildi. 18 Ocak Salı kar tatili açıklaması yaptı mı? İşte bilgiler...

Zobor ne demek, nedir? Gönül Dağı'nda geçen Zobor kelimesinin anlamı nedir? Zobor ne demek, nedir? Gönül Dağı'nda geçen Zobor kelimesinin anlamı nedir?

Türkiye soğuk havanın etkisi altında. Ordu'da son iki gündür kar yağışı etkili oluyor. Peki, Ordu'da okullar tatil olacak mı?

Ordu yarın okullar tatil mi? Ordu 18 Ocak okullar tatil olacak mı?
Ordu'da etkili olan kar yağışıyla kent merkezi beyaza büründü. Kentte dün başlayan ve etkisini sürdüren kar nedeniyle ekipler, yollarda olumsuzluk yaşanmaması için kar küreme ve tuzlama çalışması yaptı.

Altınordu, Fatsa, Perşembe ve Ünye ilçelerinde taşımalı sistem kapsamında olan okullarda ise aynı tarihte bir gün eğitime ara verildiği, bu ilçelerde engelli olan ve hamile olan kamu görevlilerinin de aynı gün idari izinli sayılacağı ifade edildi.

Ordu’da bugün tatil edilen ilçelerde yarın okul olup olmadığına ilişkin Ordu Valiliğinden bir açıklama gelmedi. Ordu Valiliği kar tatilini sosyal medya resmi twitter hesabı üzerinden yapmakta.