İstanbul'da saha çalışmalarına devam eden ve vatandaşların sorunlarını yerinde dinleyen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Fatih İlçesi'nin Eminönü Semtinde vatandaşlarla bir araya geldi.

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin öncülüğünde yapılan saha çalışmasına parti üyeleri ve yöneticiler katıldı. Milletvekili Tekin, Cumhuriyet Halk Partisi'nin tarım politikaları başta olmak üzere birçok konuda vatandaşları bilgilendirdi.

Semt sakinlerinin yoğun katılım gösterdiği programda, Gürsel Tekin, Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidara gelmesi durumunda ekonomiyi düzelteceklerinden bahsederek vatandaşların isteklerini tek tek not aldırdığı görüldü.

TEŞEKKÜR ETTİLER
Vatandaşlar Gürsel Tekin'in ziyaretinden memnun olduklarını ifade ederken, özellikle son dönemde akaryakıt, yem ve gübreye yapılan zamlardan olumsuz şekilde etkilendiklerini dile getirirken marketlerdeki etiket fiyatlarının doların düşmesi sonucu ucuzlatılamadığı ve insanların her geçen gün alım gücünün düştüğünden bahsettiler.

CHP'li Gürsel Tekin''in bölgede büyük bir ilgi ile karşılandığı görülürken, vatandaşlar dertlerini anlatabilmek için adeta bir birleriyle yarıştılar.

Tekin, dertli vatandaşları dikkatle dinlerken, vatandaşların iktidara yönelik bir hayli tepkili olduğu gözlendi.