Onikişubat'tan Kur'an kursu öğrencilerine 10 bin adet hediye

Onikişubat Belediyesi, “Onikişubat'ta camiler çocuk açtı projesi” ile çocukların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Camilerde çocukların sesi eksik olmasın, Kur’an’ın izinden giderek camilere alıştırılsın düşüncesiyle proje 39 Camii de hayata geçirildi.

Onikişubat'tan Kur'an kursu öğrencilerine 10 bin adet hediye

Kur’an kurslarında eğitim gören öğrencilere Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, çocukları başarılarından ve isteklerinden dolayı tebrik ederek hediyeler dağıttı.

Başkan Mahçiçek, öğrencilerin 2016-2017 eğitim ve öğretim hayatlarında ki başarılarını tebrik ederek hem karne hediyesi olarak, hem de Kur’an eğitiminde ki başarılarından dolayı; takke, seccade, gül suyu ve tespihten oluşan hediyeler eğitim alan çocuklara verildi.

 Ardından Başkan Hanefi Mahçiçek, Ramazan bayramına iki gün kala Kahramanmaraş’ta geleneksel hale gelmiş olan Maraş çöreği, bayram şekeri ve oyuncak takdim ederek çocukları mutlu etti.


 
Okulların tatil olmasıyla birlikte Kur’an kurslarında eğitim gören küçük öğrencilere, 39 camii de 10 bin adet hediye dağıtımı yapıldı. Başkan Mahçiçek, öğrencilerin başarılarından mutlu olurken, öğrencilerin ise mutlulukları ve sevinçleri yüzlerinden okunuyordu.


 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2017, 16:04
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.