Onikişubat Belediyesi’nden koronavirüse karşı sıkı önlemler

Onikişubat Belediyesi, Covid-19 ile mücadelede titizlikle yürüttüğü çalışmalarına her gün bir yenisini ekleyerek, vatandaşına en sağlıklı ve en temiz ortamları sağlamaya çalışıyor.

Onikişubat Belediyesi’nden koronavirüse karşı sıkı önlemler

Onikişubat Belediyesi, mücadelenin ilk günlerinden beri, halkın yoğun olarak bulunduğu semt pazarlarına özellikle hassasiyet gösteriyor. Pazar esnafına maske, eldiven dağıtımı ve bilinçlendirme çalışmalarından sonra, bugün de pazar girişlerine kurduğu alanla, vatandaşı sırayla içeri alıyor.

Sosyal mesafe ve maske kullanımının gerekli olduğu pazar yerlerinde halkın sağlığı için kurduğu giriş-çıkış alanlarıyla, kontrollü bir şekilde halk pazara girebiliyor.

İlçede kamu kurumları dahil birçok esnaf dükkanı, iç-dış mekanlar, camiler, sağlık kuruluşları, hastaneler Belediye tarafından mütemadiyen dezenfeksiyon işlemine tabi tutuluyor.

Halkın sağlığı ve refahı için çalıştıklarını belirten Başkan Mahçiçek,“en kısa zamanda bugünleri de hep birlikte atlatacağız. Ailemiz ve sevdiklerimiz için evlerimizde kalmaya devam edelim. Sağlık Bakanlığı’mız Covid-19 ile mücadelede başarılı çalışmalar yürütüyor. Yakın zamanda güzel günlerimize kavuşacağız” diye ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.