Onikişubat Belediyesi’nden bir sürpriz daha!

Onikişubat Belediyesi, Covid-19 ile mücadele kapsamında, Sağlık Bakanlığı’mızın zorunlu olmadıkça dışarı çıkmama kuralına uyan vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmaya ve küçük sürprizlerle bu zorlu günleri atlatmada yanlarında olmaya devam ediyor.

Onikşubat Belediyesi’nin Vefa İletişim Hattı’na gelen bir talep üzerine harekete geçen ekipler, görevi dolayısıyla Hakkâri’de bulunan Ş.Gözüdok, eşinin doğum gününü kutlamada Belediye’den yardım isteyen vatandaşın isteğini geri çevirmedi.

Doğum günü pastasının yanı sıra, en sevdiği şarkıyı da canlı olarak ses sanatçısından dinleyen Melek Hanım, eşiyle yapılan canlı bağlantı ile duygu dolu anlar yaşadı.

Daha önce bu kadar sürprizli bir doğum günü yaşamadığını, eşinin uzakta olması dolayısıyla üzgün olduğunu fakat bu sürprizle çok mutlu olduğunu belirten Melek Hanım’a, Onikişubat Belediyesi de küçük bir hediye takdim etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ertuğrul
Ertuğrul - 1 yıl Önce

Hangi belediye yapıyor söyleyin insanlara moral böyle verilir insanların gönlüne kalbine böyle dokunulur.

Emin
Emin - 1 yıl Önce

Normal belediyeler yapmıyor işte o yüzden göremiyorsun. Gidinde bir garibana sahip çıkın. Yozlaşmış Doğum günü parti nedir lan. Bu kısımdan sonra sesli küfrettim

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.