Onikişubat Belediyesi Yaz Okulu Programı başlıyor!

7-14 yaş arası öğrencilerin katılacağı Yaz Okulu Programı Kahramanmaraş’ta öğrencilerin her alanda ihtiyaçlarını giderecek nitelikte planlandı

Onikişubat Belediyesi Yaz Okulu Programı başlıyor!

Sosyal, kültürel, eğitim ve spor alanında birçok eğitimin verileceği Yaz Okulu’nda öğrenciler yaz tatilini dolu dolu geçirebilecek. 2 Temmuz ile 31 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek Yaz Okulu Programı eğitimleri Onikişubat Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezleri ve Bilgi ve Kültür Evleri’nde uygulanacak.

Onikişubat Belediyesi’nden yapılan açıklamada eğitim alanında; Kur’an-ı Kerim, Adab-ı Muaşeret, Peygamberler Tarihi, Siyer-i Nebi, Ezber Talimi, İlmihal / İbadet, Değerler Eğitimi, Osmanlıca, Hızlı Okuma, İngilizce gibi dersler verileceği belirtildi.

Etkinlikler alanında ise; Halk Oyunları, Bağlama, Gitar, Resim, Diksiyon, İşaret Dil Eğitimi, Akıl Oyunları- Satranç, Drama, Sportif Faaliyetler, Doğa ve Kültür Gezileri gibi aktivitelerinde yer alacağı belirtildi.

Sosyal Etkinlik Merkezleri, Bilgi ve Kültür Evleri dâhil Yaz Kurslarında toplamda 800 öğrenci bulunurken, Yüzme Kurslarına ise şimdiye kadar 2000 öğrencinin kayıt yaptırdığı belirtildi.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2018, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.