Onikişubat Belediyesi Yaz Okulu Programı başlıyor!

Okulların tatile girmesiyle, Onikişubat Belediye Başkanı Mahçiçek, ''yaz tatilinin başlamasıyla öğrencilerimizin sosyal, spor ve kültürel anlamda ihtiyaçlarını karşılamak üzere, yaz okullarının kapılarını 1 Temmuz’da açıyoruz'' dedi ve şöyle devam etti.

Onikişubat Belediyesi Yaz Okulu Programı başlıyor!

8 merkezimizde açılan yaz okullarıyla ilgili olarak Başkan Mahçiçek, ''Okulların tatil olmasıyla Onikişubat’ta çocuklarımızın eğlenerek öğrenecekleri aktivitelerden oluşan yaz okullarının kayıtları başladı. 25 Haziran’a kadar devam edecek kayıtlardan sonra yaz okulları 1 Temmuz’da başlayıp, 1 Eylül tarihine kadar devam edecek.

Çocuklarımızın yaz tatillerini en iyi şekilde geçirmelerini istiyoruz. Bütün bir yıl çok yoruldular, çalıştılar bundan sonra hem eğlensinler, hem öğrensinler.

Kapalı yüzme havuzlarımızda verilen yüzme eğitimiyle çocuklarımız hem yüzme öğreniyor hem de eğlenceli vakit geçiriyorlar. Ayrıca çocuklarımızın yaptığımız butik ve konsept parklarla güvenle oynayacakları alanlarda gönüllerince vakit geçiriyorlar.

2’si yarı olimpik olmak üzere 5 yüzme havuzumuzun bulunduğu kapalı spor salonlarımızda ayrıca hanımların ve beylerin de spor yapabileceği fitness salonlarımız, nezih bir şekilde dizayn edilmiş, halkımızın hizmetine sunulmuştur. Halkımızın oldukça teveccüh gösterdiği spor salonlarımız ilçemizdeki büyük bir eksikliği gidermiştir. Yaptığımız hizmetin böyle ilgi görmesi bizleri mutlu ediyor ve daha birçok hizmeti vatandaşımızın istifadesine sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sanat, spor ve değerler eğitimiyle hayatının bir yerinde tanışan çocuklarımızın ileride daha üretken, daha akıllı ve daha duyarlı olacağına inanıyorum. Bu bağlamda belediye olarak her türlü imkanımızı seferber ederek, yaz okullarımızda; bağlama, gitar, resim, drama, satranç, değerler eğitimi kapsamında; Kuran-ı Kerim, adab-ı muaşeret, peygamberler tarihi, siyer-i nebi, ezber talimi, ilmihal-ibadet, diksiyon, halkoyunları ve akıl oyunları dersleriyle çocuklarımızın yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini ve zamanlarını boşa harcamadan dolu dolu geçirmelerini istiyoruz.'' ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 15:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
göksun
göksun - 5 ay Önce

İlçemiz Göksun her şeyin en güzelini hak etmektedir.
Göksun’a doğalgaz gelmesini istiyoruz
Göksun’a fabrika istiyoruz
Göksun’a merkezden toplu taşıma istiyoruz
Göksun’a et kombine tesisi istiyoruz
Göksun’a veterinerlik fakültesi istiyoruz
Göksun’a fabrika istiyoruz
Göksun’da yayla turizminin gelişmesini istiyoruz
Göksun’a kayak merkezi istiyoruz
Göksun’da film çekilsin istiyoruz
Göksun’un gündeme gelmesini istiyoruz
teşekkürler

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.