Onikişubat Belediyesi'nden flaş kamuoyu açıklaması!

Onikişubat Belediyesiı, bir internet haber sitesinde yer alan iftira dolu haberle ilgili olarak açıklama yaptı. Açıklamada, haberin gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Onikişubat Belediyesi'nden flaş kamuoyu açıklaması!

Onikişubat Belediyesi, bir internet haber sitesinde çıkan haberle ilgili yazılı açıklama yaptı

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Kendine iftira ve şantaj yolunu seçen bir sitede, Sayın Bakanımız Mahir ÜNAL Beyefendi ile Belediyemizi karşı karşıya getirmek gayretine düşen gerçek dışı bir haber yapılmıştır.

Sayın Bakanımız Kahramanmaraş’ımız için bir değerdir, hem ülkemiz üst düzey yönetiminde, hem de gecesini gündüzüne katarak kentimizi daha iyi noktalara taşıyacak, refah seviyesini yükseltecek, yatırım ve hizmet almasını sağlamak için çalışmalar yapmaktadır.

Belediyemizde Sayın Bakanımız ve Milletvekillerimizle Onikişubat’ta yaşayan kardeşlerimize daha güzel, daha yaşanabilir bir kent oluşturmak için bütün gücüyle ve özveriyle çalışmaktadır. Gören gözleri ve kalp gözleri mühürlü iftiracılar doğaldır ki, bunu çarpıtacaklardır.

Sayın Bakanımız Mahir ÜNAL Bey ile Belediyemiz el birliği ve gönül birliği içerisinde, Onikişubat’ımız ve Kahramanmaraş’ımız için durmadan çalışmaya devam edecektir.
Yalan ve iftira çukuru içerisinde olan bu kurgulu yapıların ve yandaşlarının şantajlarına boyun eğmeyeceğiz ve hizmetlerimize devam edeceğiz.

Sayın Cumhurbaşkanı’mızın sevk ve idaresinde, Hükümetimiz ve Sayın Milletvekillerimizle beraber Kahramanmaraş’ımızı bir dünya kenti ve marka şehir yapacağız.
Şehrimizin geleceği ile ilgili bir fikri ve düşüncesi olmayan bu kurulmuş şantajcılar, misyonumuzu engelleyemeyeceklerdir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."
 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 19:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
N kayran
N kayran - 2 yıl Önce

18 yıl yapılan birşey yok sadece kendilerine yapılan hizmet var bu memlekette dayısı olan işi görülüyor ben 18 yıldır akp kurucularındanım Receb tayip Erdoğan sevdalısıyım bakan soylu sevdalısıyım ben maraşa 12 yıl oldu halen aynı Maraş ben diyorum ki gidin bakın Antep Antep oldu iç dış turuzimiyle Maraş elli kuruşa tenezzül eden esnaf böyle olursa yerinde sayıklar maalesef tok bir isanı ve esnafı var kendi yağında kavrulan bir il sadece

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.