Onikişubat Belediyesi'nden 15 Temmuz'a özel video

Onikişubat Belediyesi, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. yıl dönümünde şehitleri anmak ve demokrasi nöbetine vurgusu yapmak amacıyla özel bir video hazırladı.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, video çalışmasında demokrasi nöbetlerine vurgu yapıldı. Şehitlerin rahmetle, gazilerin de minnetle anıldığı videoda 15 Temmuz kalkışması lanetlendi.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, videoda anlamlı bir konuşma yaparak şu mesajı verdi: "15 Temmuz bu ülkenin malesef yaşadığı çok kötü tablolardan birisiydi. Allah'a şükür muvaffak olamadılar. Bu büyük lider Elhamdülillah, onun önderliğinde, kordinatörlüğünde, sevk ve idaresinde o hain darbe girişimini önledi, millette orada elhamdülillah dik durdu. Bir ülke düşünün ki elinde küçük bir çakısı bile yok tankın altına yatıyor, bir ülkenin insanlarını düşünün ki hiç bir şeyi yok, sırtında bayrağı, göğsünde bayrağı tankın üstüne çıkıyor. Bu milletin büyüklüğünün en büyük bir göstergesi. Bu millet Allah'ın yardımıyla bu liderleriyle daha iyi noktalara yürüyecek"

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2018, 10:59
YORUM EKLE

banner75