Onikişubat Belediyesi, Koronaya karşı Maraş türküleri ile halkın moralini yükseltiyor

Onikişubat Belediyesi, ülkemizin Covid-19 ile mücadele günlerinde her şekilde ilçe halkının yanında olmaya devam ediyor.

Onikişubat Belediyesi, ülkemizin Covid-19 ile mücadele günlerinde her şekilde ilçe halkının yanında olmaya devam ediyor. Okulların ve dershanelerin kapanmasıyla, Sosyal Etkinlik Merkezleri’nde verdiği üniversite hazırlık kurslarındaki öğrenciler için interaktif eğitim başlatmış, her dersin videosunu Onikişubat TV kanalından yayınlamıştı.

Branşında uzmanlar eşliğinde psikoloji, sağlık, spor içerikli videolarının yanı sıra, korona ile mücadele günlerinde kurduğu Türk Müziği Grubu ile her hafta bir Maraş türküsüyle, sosyal medya hesaplarından ilçe halkına hem türkülerini hatırlatıyor, hem de eğlendiriyor. Bu hafta Tarihi Taş Köprü’den yaptığı, ‘Nasıl Durayım Ben Maraş’ta’ türküsüyle halkın beğenisini toplayan Türk Müziği Grubu, her hafta seslendireceği türküleriyle merakla beklenir oldu.
 

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2020, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.