Mahçiçek, Lösemi hastası çocuklarla bir araya geldi

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek LÖSEV Vakfı ile birlikte Onikişubat Bisiklet ve Yürüyüş Yolu’nda düzenledikleri iftar programında bir araya geldi.

Mahçiçek, Lösemi hastası çocuklarla bir araya geldi

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek LÖSEV Vakfı ile birlikte Onikişubat Bisiklet ve Yürüyüş Yolu’nda düzenledikleri iftar programında bir araya geldi.

Lösemi hastası çocuklar ve ailelerinin katıldığı iftar programı duygulu anların yaşanmasına neden oldu. Çocuklar ve aileleriyle tek tek ilgilenen Hanefi Mahçiçek’e eşi Ayten Mahçiçek’te eşlik etti.

Programa katılmak üzere Ankara’dan gelen LÖSEV Bölge Sorumlusu İrem Aykut basın mensuplarına yaptığı açıklamada Başkan Mahçiçek’e teşekkür ederek, şu ifadelere yer verdi.

“Bugün burada LÖSEV’e kayıtlı olan ailelerimizle birlikte olduk. Başkanımızın sayesinde bir araya gelme imkânı bulduk, başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel etkinlikler düzenledik. Bundan birkaç gün önce de “İyilikler Tırımız” buradaydı. Yine orada da ailelerimize yardım ettik. Onikişubat Belediyesi ile inşallah daha fazla etkinlikler yapabilmek için gayret edeceğiz. Birlikte güzel şeyler yapmayı hedefliyoruz.”

Mahçiçek “ En Güzel İftarlardan Biriydi”

Daha sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, LÖSEV Vakfı ile düzenledikleri iftar programının en özeli ve güzeli olduğunu belirterek, şu ifadelere yer verdi.

“Ramazan ayının dördüncü günündeyiz ve her gün farklı gruplarla iftar programları düzenliyoruz. Ama en güzel yaptığımız iftar programı bu akşamdı. Çünkü özel çocuklarımız ve aileleriyle bir aradaydık. Emin olun ki, onlarla beraber olmaktan sofralarımızı paylaşmaktan çok mutlu olduk. Buraya gelip iftar programımıza katıldıkları ve bizleri onurlandırdıkları için çok teşekkür ediyorum. Az da olsa çocuklarımızı mutlu edebilmek, güzel zaman geçirmelerini sağlamak bizler için bir mutluluk. Ben bütün ailelerimize bu vesile ile bir kez daha hoş geldiniz diyor, çocuklarına, ailelerine Allah’tan sağlık, sıhhat temenni ediyorum. İnşallah yine bu kabil güzel etkinliklerde bir araya gelmek dileğiyle diyorum.”

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.