Mahçiçek, ''Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara''

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında, “Bayram yapıyorsak bunu Mehmetçiğimize ve güvenlik güçlerimize borçluyuz” dedi.

Mahçiçek, ''Birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara''

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mahçiçek mesajında:

“Birlik ve beraberlik içinde geçirdiğimiz bir Ramazan ayını daha geride bırakmanın hüznü ve bayrama kavuşmamızın sevincini yaşıyoruz. Halkımızla kurduğumuz sofralarda paylaşmanın, yardımlaşmanın güzelliklerini yaşadık, mübarek Ramazanın ayının maneviyatını hissettik. Ramazan ayında hissettiğimiz bu ulvi duyguları diğer günlerimizde de yaşamamızı diliyorum. Büyükleri ziyaret ettiğimiz, küçüklere örnek olduğumuz dinimizin emri olan sıla-i rahimi gözeterek yaşadığımız, kabir ziyaretlerinin yapıldığı bayramda, özellikle evlatlarını vatan toprağına feda etmiş anne babaların da bayramlarını tebrik ediyorum. Bayram münasebetiyle kırgınlıkların bitmesini, dargınların barışmalarını, milletimizin birlik ve beraberlik içinde bayram yapmalarını, İslam coğrafyasında akan kanın ve gözyaşının durmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Ayrıca şu an Kuzey Irak’ta Pençe operasyonunda görev alan ve sevdikleriyle beraber bulunamayan askerlerimizin ve güvenlik güçlerimizin dualarımızla yanlarındayız, Rabbim muzaffer eylesin. Bayram münasebetiyle yola çıkacak vatandaşlarımızın da trafik kurallarına riayet ederek, yola çıkmadan araçlarıyla ilgili gerekli bakımları yaptırarak ve dinlenerek seyahat etmelerini tavsiye ediyorum. Dünyanın en güzel yeri sevdiklerimizle birlikte olduğumuz yerdir. İslam Aleminin ve milletimizin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, sevdiklerimizle nice bayramlar geçirmeyi temenni ediyorum.”

 ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2019, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.