'Kahramanmaraş Bilgiyle Buluşuyor' projesinin protokolü imzalandı

Gelecek nesilleri bilgili donanımlı yetiştirmek adına Onikişubat Belediyesinin geliştirdiği "Kahramanmaraş Bilgiyle Buluşuyor" projesi meyvelerini vermeye başladı. Belediye bütçesinden toplam 7 okul ve 3 bilgi kültür evi yapan Onikişubat belediyesi il genelinde toplam 55 bin set kitap dağıtımı yapacak.

'Kahramanmaraş Bilgiyle Buluşuyor' projesinin protokolü imzalandı
banner150

Türkiye’de Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliğini en etkin şekilde uygulayan Onikişubat belediyesi, gelecek neslin bilgili, kültürlü, imanlı ve devlet sevgisi ile büyümesi için çok çalışıyor. Bu kapsamda Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile "Kahramanmaraş Bilgiyle Buluşuyor" protokolü imzalandı.

Protokol gereğince il genelinde toplam 55 bin set kitap dağıtımı yapacak. Kitap okumayı sevdirmek ve alışkanlık haline getirmek için İl geneli ilkokul 2,3,4, sınıf, ortaokul 5.67,8, sınıf ve ortaöğretim 9.10,11. sınıflar arasında ki tüm öğrencilerin katılabileceği ödüllü kitap okuma yarışmasının düzenleneceği, derece yapan öğrenci, danışman öğretmen ve okullarının ödüllendirileceği, yazar-okul buluşmalarının aylık faaliyet olarak gerçekleştirilecek "Kahramanmaraş Bilgiyle Buluşuyor" Projesi hayata geçirildi,

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2017, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.