Başkan Mahçiçek, velilerin karne heyecanına ortak oldu

Kahramanmaraş Barbaros İlkokulu’nda minik öğrencilerle beraber velilerde karne heyecanı yaşadı.

2018-2019 eğitim öğretim döneminin ilk yarısını tamamlayan Barbaros İlkokulu öğrencileri, karnelerini Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek'in elinden aldı. Öğrenci velileri, çocuklarının ilk karne heyecanını birlikte yaşayarak duygulandı. Birçok öğrenci ilk kez karne alırken, karne aldıklarında mutluluk ve heyecanlı tavırları ile renkli görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Barbaros İlkokulu'nda, çocukların karnelerini heyecanla bekleyen velilerle bir süre sohbet ederek, heyecanlarına ortak oldu. 

Başkan Mahçiçek burada yaptığı konuşmada, "Başkan Mahçiçek: Bu ailelerimiz için güzel bir gün doğrusu, çocukları okumasını öğrendi. Bu günde karnelerini aldılar hep başarılılar maşallah. Biz temenni ederiz ki bu çocuklar, aileleriyle beraber sağlık içinde, mutluluk içerisinde, güzellikler içerisinde, güzel bir hayat sürerler. İnşallah Cenabıhak çocuklarımızı ve ailelerini kazalardan belalardan muhafaza eder. Onları en güzel yerlerde okutarak güzel yerlere getirirler inşallah" diye konuştu.

Öğretmenlerinin ellerinden aldıkları karneleri velilerine gösteren minik öğreniciler, başarılı bir dönemi geride bırakıp iki hafta sürecek olan tatillerinin keyfini çıkartmaya başladı. 

KANAL MARAŞ / ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 14:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
bekçi
bekçi - 1 yıl Önce

2019 yılında yapılacak olan bekçi alımında Kahramanmaraş’ın ilçelerine bekçi alınacak mıdır ?
Alınsa çok güzel olur .

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.