Başkan Mahçiçek ve Başkan Görgel oylarını kullandı

Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekilliği seçimlerinde Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel oylarını kullandı.

Kahramanmaraş'ın Onikişubat İlçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi için oyunu Ahmet Bayazıt İlkokulunda kullandı.

Oy kullanma işleminin ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, "Bugün Ahmet Bayazıt İlkokulumuzda oyumuzu kullandık. Gerçekten demokrasimizin en güzel günlerden birini yaşıyoruz. Kahramanmaraş'ta da hem Türkiye'de de olaylar vermeden gerçekten görevlerini tam anlamıyla yaparak çok güzel bir seçim ortamı geçiriyoruz. Bütün AK Parti teşkilatları olarak bizlerde sandık kurullarımızda müşahidleri olarak görevlerini arkadaşlar yapıyorlar. Gerçekten demokrasimizin tam anlamıyla sağlanması için hayati önemlidir. Bunun için huzur içerisinde sağlıklı bir biçimde yürümesi önemli. Türkiye'de demokrasi kültürü önemli bir biçimde oturmuş durumda. Özellikle son yıllardaki seçimlerde yüzde 90'lara varan katılımlar gerçekleşiyor. Ciddi bir katılım oranıyla seçim süreci sonuçlanacak. Kahramanmaraş'ta da böyle olacak, Türkiye'de de böyle olacak." dedi.

Belediye Başkanı Mahçiçek, gerçekleştirilen seçimlerin Kahramanmaraş'a ve tüm ülkemize hayırlara vesile olması dileyerek, "Allah hayırlı mübarek etsin. İnşallah, güven, huzur içinde bir seçimi daha tamamlayacağız. Bugün, sandıkta milli iradenin tam olarak tecelli edeceğine yürekten inanıyorum. Milletimizin bu vermiş olduğu karara da hepimiz tabiyiz. Allah hayırlı ve uğurlu etsin inşallah" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2018, 14:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.