Başkan Mahçiçek vatandaşlarla bir araya geldi!

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek kırsalda bulunan mahalleleri ziyaret ederek, çalınmadık kapı bırakmıyor. Göreve geldiği günden bu yana şehir merkezi ve kırsala eşit şartlar sağlamak için gönülden hizmet eden Başkan Mahçiçek, vatandaşlar tarafından da yoğun ilgi ile karşılanıyor.

Toplamda 4 mahalleye gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında Başkan Mahçiçek’e, AK Parti İlçe Kadın Kolları, AK Parti Gençlik Kolları, Belediye Meclis üyesi adayları ve teşkilat üyeleri de eşlik etti. Günün erken saatlerinde yola çıkan Belediye Başkanı, Dönüklü,  Önsen, Fatmalı, ve son solarak Kale mahalle sakinlerini ziyaret etti. Gönül belediyeciliği anlayışıyla yola çıktığını belirten Başkan Mahçiçek, gönülleri almaya geldik sloganını belirterek, vatandaşların kapılarını çaldı.

Başkan Mahçiçek basın mensuplarına yapmış olduğu açıklamada:
"Bu gün Dönüklü, Önsen, Fatmalı ve Kale mahallesindeki vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Cuma namazında vatandaşlarımızla buluştuk. Her mahallemizde yaptığımız çalışmalarımıza baktık. Eksik ne varsa arkadaşlarımızla beraber onları tespit etmeye gayret ettik. Gördük ki çok fazla bir eksiğimiz yok, bir yandan da o eksikleri telefi etmek için çalışmaya başladık.  Buralarda biraz yol eksiğimiz vardı onlarıda yapmaya başladık. İnşallah bu sene o eksiklerimizi de telefi edeceğiz ve buraları daha güzel daha yaşanabilir bir hale getireceğiz.  Son olarak gördüğünüz gibi Kale Abdullah Tayip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi Okulunu bu sene eğitime almıştık. Onikişubat Belediyemizin yaptığı bir okul burası bir Anadolu İmam Hatip Lisesi.  Bu sene yaptığımız kültürünü keşfet yarışmasında da bu okulumuz yeni olmasına rağmen Kahramanmaraş genelinde katılan okullarımızın içerisinde 3. oldu bunlardan da tabiki mutlu olduk. İnanıyorum ki buralardan çıkan çocuklar gelecekte bu Ülkenin yönetiminde bulunacaklar. Bu ülkenin kaderini tahin etmede çok önemli misyonlar yüklenecekler. Hem Ülkemize hem ailelerine hemde Uluslararası alanda güzel hizmetler yapacaklar. Bu gün bizimle beraber bu çalışmaya katılan teşkilat mahsubu arkadaşlarımıza, Meclis üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Burada bizi ağırlayan Kale Abdullah Tayip Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi Okulumuzun çok değerli Müdürü ve yöneticilerine de teşekkür ediyorum öğrencilerine de başarılar diliyorum" İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 20:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kuzeyli
Kuzeyli - 8 ay Önce

Merkezden uzak olan yerleşim yerlerinde ( özellikle kuzey Göksun Afşin Elbistan Ekinözü Nurhak)
en önemli sorun İSTİHDAM alanlarının yokluğu.
Sürekli göç veriyor. Ama iş imkanı olsa yatırımlar olsa kimse göçmez
Her birimiz şehrimiz için bunu gündeme getirmeliyiz
Tarım ve hayvancılığın temel sorunları çözülürse insanlar kendi yaşadığı yerde geçimini sağlar
Ekonomik hareketlilik olur . İlde yaşayan herkes kazanır
Okunması ve gündeme gelmesi dileğiyle

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.