Başkan Mahçiçek Trafik ve İlk Yardım Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Kahramanmaraş, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Trafik ve İlk Yardım Haftası (1-5 Mayıs) sebebiyle bir mesaj yayımladı. Başkan Mahçiçek yayımladı mesajda "Trafikte Dikkat, İlk Yardımda Bilinç Hayat Kurtarır" ifadelerine yer verdi.

Başkan Mahçiçek Trafik ve İlk Yardım Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı
banner150

Mesajında trafik kurallarının önemine dikkat çeken Başkan Mahçiçek, şu ifadelere yer verdi.

“Trafik ve İlk Yardım Haftası farkındalık oluşturmak için kutlanmaktadır. Eğitimin ve öğretimin her alanda önemli olduğunu hepimiz biliyoruz lakin trafik ve ilk yardım eğitiminin ayrı bir hususiyeti bulunmaktadır. Ülkemizde bir çok mal ve can kaybına sebebiyet veren trafik kazalarının çoğu sürücü hatalarından ve kural ihlalinden dolayı oluşmaktadır. Bu bağlamda trafik kurallarına riayet etmek gelişmiş toplumların ilk işaretleridir. Son çıkarılan yasayla da yayaların öncelik hakkı ile şehrimizde sürücülerimiz gayet iyi bir şekilde bu kurala uymuşlardır. Bilinçli ilk yardım hayat kurtarır, her birey bu eğitimi almalı. Trafikte nezaket ve hoşgörü elden bırakılmamalıdır. Trafik kurallarına riayet, ilerleme yolunda ilk adımlardan biridir” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.