Başkan Mahçiçek'ten Otizm Destek Eğitim ve Dayanışma Derneği'ne ziyaret

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Umudum Otizm Destek Eğitim ve Dayanışma Derneği’ni açılış öncesinde ziyaret etti.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Umudum Otizm Destek Eğitim ve Dayanışma Derneği’ni açılış öncesinde ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Mahçiçek ziyaret sonrası yapmış olduğu açıklamada: ''Bu alanda yapılan çalışmayı yerinde görme imkanı bulduk. Emek verilirse, gayret edilirse ortaya güzel şeyler çıkacağının en güzel örneklerinden birisi burası ama ihtiyaç olarakta önemli ihtiyaçlardan birisi. Bizim bu alanlarda malesef eksiğimiz var. Bir taraftan yeni bir belediye olmamız dolayısıyla bir taraftan da bu alandaki projeleri çok iyi bilmememizden dolayı ama bunları İnşallah araştıracağız, bakacağız. Hem ulusal düzeyde hem de uluslararası düzeyde en güzel projeyi bulup İnşallah Kahramanmaraş'ımıza kazandıracağız.'' ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 14:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.