Başkan Mahçiçek'ten esnaf ziyareti

Onikişubat Belediye Başkanı Ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Hanefi Mahçiçek, Bayazıtlı Bulvarı ve Kemal Önyurt Caddesindeki esnafları ziyaret etti.

Yerel Seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına aralıksız devam eden Onikişubat Belediye Başkanı Ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Hanefi Mahçiçek'in bu sefer ki durağı Ayakkabıcılar Çarşısı oldu.

Ziyaretler kapsamında vatandaşlarla ettiği sohbetlerden çok keyif aldığını belirten Başkan Mahçiçek "Esnaf arkadaşlarımızın hatırlarını sorduk, işlerinin nasıl olduğunu sorduk. Ufak tefek durgunluktan şikayet olsa genellikle Allah'a çok şükür çok bir olumsuzluk yok. Bu durgunluğuk Türkiye'nin etrafının kuşatılmışlığından, hem içeri de hem de dışarı ülkeye zarar vermek isteyen insanlardan, ülkelerden  kaynaklanan bir takım sıkıntılardır. 3-5 ay önce bu ülkenin parasıyla oynadılar, dövizle oynadılar. Ordan netice çıkaramayınca bu defa da patlıcanla, soğanla, biberle uğraştılar. Bu ülkenin ekonomisine sıkıntı vermek için olabildiğince gayret gösterdiler ama biz bugün burada gördük ki bu ekonominin çarkları İnşallah çalışacak. Üç tane dünür hanımefendi beraber olmuşlar burada Keyifhane adında bir müessese açmışlar ve burayı İnşallah çalıştıracaklar, önümüzdeki dönemde büyütecekler İnşallah daha iyi yerlere taşıyacaklar. Böyle bir girişimde bulunmalarından dolayı kendilerini de kutluyorum. İnşallah hayırlı olur diyorum." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
46 musti
46 musti - 1 yıl Önce

BU ADAM DEMİRELİN KARDEŞİMİ AKRABASIMI..? O IRAHMETLİKTE SİYASETİ BERK SEVERDİ

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.