Başkan Mahçiçek'ten AK Parti seçim standına ziyaret

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek Piazza Avm önündeki AK Parti seçim standını ziyaret etti. Vatandaşlarla muhabbet ederek hediyeler veren Mahçiçek yoğun ilgi gördü.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek Piazza Avm önündeki AK Parti seçim standıziyaret etti. Vatandaşlarla muhabbet ederek hediyeler veren Mahçiçek yoğun ilgi gördü.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan AK Parti Onikişubat İlçe Gençlik kolları Başkanı Cemil Tugrul Özdöşemeci, "Bizler Onikişubat Gençlik kolları olarak yaklaşık 3 aydır sahadayız.  Sayın Başkanımızın önderliğinde mücadele ediyoruz. Amacımız hem Büyükşehirimizde hem Onikişubat ilçemizde hemde diğer ilçelerimizde bu işi kazanmak, başarmaktır bunu başarmanın yolu Cumhurbaşkanımızın dediği gibi Halkın gönlünden geçiyor. Önce Halkın gönlüne gireceksiniz ki sandıktan öyle çıkasınız dedi Cumhurbaşkanımız bizde o amaçla o hedefle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz Piazza Avm önünde böyle bir stand kurduk. Standımızda vatandaşlarımızla bir araya gelip muhabbet ediyoruz, onlarla dertleşiyoruz, sevinçlerini paylaşıyoruz. Onlarla bir arada olmayı her zaman sürdürüyoruz" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 20:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alabalık
Alabalık - 8 ay Önce

Kahramanmaraş akarsu bakımından çok zengindir . Alabalık yetiştirmede iyiyiz ama daha iyi olunabilir . Alabalığın tanıtımı için yetkililerden reklam çalışması ve kamu spotu yapılmasını istiyoruz.
Balık tüketimi sağlık için çok önemlidir.

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.