Başkan Mahçiçek, personelle bayramlaştı

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde personeliyle bayramlaştı.

Başkan Mahçiçek, personelle bayramlaştı

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Pazar günü idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı öncesinde ilk bayramlaşmayı personeli ile yaptı.

Belediye Başkan Yardımcıları Dr. Ali Ünsal, Havva Ece Saygaz, Burhaneddin Türkkahraman ve Fatih Yoğurt ile personellerin görev yaptıkları katları ziyaret eden Başkan Mahçiçek, çalışma arkadaşlarının bayramlarını tebrik etti.

“Hepinize sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram diliyorum” diyen Başkan Mahçiçek, şunları kaydetti:

“Onbir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif-i artık uğurluyoruz. Hepiniz biliyorsunuz ki Onikişubat Belediyesi çalışanları bir aile. Hatırlarsanız ilk iftarımızı da siz aile fertlerimizle yapmıştık. İnşallah Pazar günü de Ramazan Bayramımızı idrak edeceğiz. İlk bayramlaşmayı da aile fertlerimizle yapalım istedik. Ben hepinize özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Aile fertlerinizle sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bayramda da her şey gönlünüzce olsun.”

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2017, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.