Başkan Mahçiçek: Lütfen evlerimizde kalalım

Onikişubat Belediyesi, dünyayı saran korona virüsle mücadele kapsamında, ülkemizde alınan önlemleri, korona virüse karşı bireysel olarak yapılması gereken zorunlulukları defalarca iletişim kanallarından vatandaşına duyurdu ve duyurmaya da devam ediyor.

Başkan Mahçiçek: Lütfen evlerimizde kalalım
banner150

Onikişubat Belediyesi, dünyayı saran korona virüsle mücadele kapsamında, ülkemizde alınan önlemleri, korona virüse karşı bireysel olarak yapılması gereken zorunlulukları defalarca iletişim kanallarından vatandaşına duyurdu ve duyurmaya da devam ediyor. Onikişubat Belediyesi’nin titizlikle yürüttüğü mücadele ve tedbirler doğrultusunda tüm vatandaşlara sms mesajı çekerek, Başkan Mahçiçek şu uyarılarda bulundu.

Değerli Onikişubat’lı kardeşlerimiz; 
1-
Hem kendi sağlığınız, hem de diğer kardeşlerimizin sağlığı için dışarı çıkmayalım. 
2-Zorunlu olarak dışarı çıktığımızda, sosyal mesafemizin en az 3 metre olmasına özen gösterelim.
3-Temizlik kurallarına (özellikle ellerimizi yıkamaya) dikkat edelim.
4-Maskemizi takalım. 
5-Çocuklarımızı da koruyalım ve dışarı çıkarmayalım. 

''EVDE HAYAT VAR'' 
''LÜTFEN EVLERİMİZDE KALALIM''

Başkan Mahçiçek, ''Alacağımız tedbirler ile hayatlarımızı kurtarabiliriz. Her bir vatandaşımızdan ricamız bu kurallara harfiyen uymalarıdır. Kimse bana bir şey olmaz vehametine kapılmasın. Bu konuyu ciddiye almalı, evlerimizde kalmalı, kendimizi ve kardeşlerimizi korumalıyız'' şeklinde konuştu.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
K.marasli
K.marasli - 6 ay Önce

Zaten sms atmaktan başka bisey yaptıkları yokki 15 günden beri hiç bir yerin ilaclandigini hijyenlendigini gormedik hiç bisey yaptiginiz yok en azından virüs tedbirlerini aliniz

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.