Başkan Mahçiçek'in esnaf ziyareti esnasında duygu dolu anları!

31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında hem ilçe merkezindeki hem de kırsaldaki mahallelere ara vermeksizin ziyaretler gerçekleştiren Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, son olarak ise UzunolukCaddesi, Şehit Çuhadar Ali Caddesi ve Şekerdere Bulvarı'nda bulunan esnafları gezdi.

Yerel Seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına aralıksız devam eden Onikişubat Belediye Başkanı Ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Hanefi Mahçiçek'in bu sefer ki adresi Uzunoluk Caddesi, Şehit Çuhadar Ali Caddesi ve Şekerdere Bulvarı oldu.

Sabah saatlerinde parti teşkilatıyla Onikişubat Seçim Bürosu’nda bir araya gelen Başkan Mahçiçek, ilk olarak Uzunoluk Caddesi'nde bulunan esnafları ziyaret etti. Burada vatandaşlarla sohbet eden Başkan Mahçiçek, Uzunoluk Caddesi esnaf ziyaretinin ardından Şehit Çuhadar Ali Caddesi ve Şekerdere Bulvarı bulunan esnafları tek tek ziyaret etti.

Ziyaretler kapsamında vatandaşlarla ettiği sohbetlerden çok keyif aldığını belirten Başkan Mahçiçek, ''Sabah saatlerinden itibaren Uzunoluk ve Şekerdere Caddesi’ndeki esnaflarımızı ziyaret ediyoruz, hayırlı işler dileklerimizi iletiyoruz. Esnaflarımızın da bize karşı teveccühü ve yakınlığı fevkalade iyi düzeyde.

'BUGÜNE KADAR ALDIĞIMIZ SONUÇLARIN ÜZERİNDE İYİ SONUÇLAR ALACAĞIZ'

Cumhur İttifakı’nın her yerde gücünü, ona olan desteğini hep beraber gözlemliyoruz. İyi bir konumdayız, Allah’a şükür Kahramanmaraş’ımız zaten Ak Parti’nin de, Cumhur İttifakı’nın da hep yanında olmuş bir memleketimizdir. Dolayısıyla bu defa Cumhur İttifakı ile beraber bugüne kadar aldığımız sonuçların üzerinde iyi sonuçlar alarak, ülkemizin birliği, bütünlüğü ve geleceği için Kahramanmaraş’ımızın iyi bir noktada katkı sağlayacağını ümit ediyoruz. Allah’ın yardımıyla da çalışmalarımızda gördüğümüz tablo bu. İnşallah çok daha iyi, çok daha başarılı neticeler alacağız diye temenni ediyorum. 

'GÖRÜNCE DUYGULANDIM'

Uzunoluk Caddesi’ni gezerken rahmetli dedemin fırınını da gördük ayrıca rahmetli babamın da vefat ettiği yerdi maalesef. Bir harabe haline gelmiş, oradaki tabloyu görünce hem duygulandım hem de üzüldüm ama yapacak bir şeyde yok, kader bu. Kader çizgisi herkesi bir yere taşıyor, Allah’ın takdiri neyse o oluyor.

'TÜRKİYE'NİN YETİŞTİRDİĞİ EN ÖNEMLİ DEĞERLERDEN BİRİSİ'

Muhsin Yazıcıoğlu Başkan gerçekten de Türkiye’nin yetiştirdiği önemli değerlerden birisiydi. Ama maalesef bir seçim çalışması esnasında, o müessif kazada şehit oldu. Davasını da dün akşam dinlemiştim, Yargıtay’daki duruşmada devam edecek. Vefatının ardından 10 sene olmuş ama henüz dava sonuçlanamamış. Bu ülke o kabil yiğit insanların, kahraman insanların, fedakar insanların, misyon sahibi insanlarımızın gayretiyle bugünlere geliyor. İşte bu ülke her zaman şehit veriyor. Fırat Kalkanı ve Zeytindalı harekatıyla da şehit veriyor ama maalesef seçimlerdeki müessif kazalarda da şehit veriyor. Muhsin Yazıcıoğlu Başkanı bir defa daha rahmet ve şükranla anıyorum'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.