Başkan Mahçiçek, esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor

Onikişubat Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanefi Mahçiçek 31 Mart seçimleri kapsamında esnaf ziyaretleri devam ediyor.

31 Mart seçim çalışmaları kapsamında Yeni Sanayi Sitesi esnaf gezilerine devam eden Onikişubat Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanefi Mahçiçek, "2-3 günden bu yana Kahramanmaraş Yeni Sanayi Sitesi'ndeki üretim yapan kardeşlerimizi, esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. İşin doğrusu çok mutluyum ben bu ziyaretlerimizde gördüklerimden. Çünkü Türkiye üretiyor Allah'a şükür. Biraz önce girdiğimiz bir müessesede dünyanın 8-10 ülkesine ürettiklerini satabilen bir hale gelmiş Kahramanmaraş. Bu üretim devam ettiği sürece ki daha da gelişerek devam edecek. Çünkü Türkiye her sene çok daha iyi noktalara taşınıyor. Bu üretimle İnşallah Türkiye'nin önünü kimse kesemeyecek. Gördüğünüz gibi etrafımızı her ne kadar kuşatmış olsalar da bu üretimler bizi ayakta tutuyor ve o baskılara karşı ayakta durabiliyoruz. Bu baskıları İnşallah bu üretimlerimizle yeneceğiz. Anadolu insanı, Kahramanmaraş insanı Türkiye'nin gelişmesine, ilerlemesine, daha iyi noktalara taşınmasında İnşallah katkılar sunacak. Bu üretimleri gördükçe de umudumuz çok daha fazlalaşıyor, ülkemize olan güvenimiz çok daha artıyor. Bu üretimi sağlayan bütün arkadaşlarımıza gönülden, yürekten teşekkür ediyorum. Üretim işi kolay bir iş değil, kolay para kazanacak bir alan da değil. Dolayısıyla emek, kaynak, para, zaman ve uzmanlık işidir üretim yapabilmek. Bu arkadaşlarımız bunu başarmış, ben gerçekten bütün sanayi esnafımızı kutluyorum. Bugün bizimle beraber çalışma arkadaşlarımız var, belediye meclis üyesi adayı arkadaşlarımız var, teşkilattan arkadaşlarımız var, onlara da bu çalışmalarda bize değerli katkıları için teşekkür ediyorum. 

Çok şükür vatandaşlarımız açısından bir olumsuzluk yok, ülkemize güveniyorlar, Cumhurbaşkanımıza güveniyorlar, Türkiye'nin şartlarını da biliyorlar doğrusu. Ufak tefek sıkıntılar olsa bile, sıkıntıların bu yönetimle, bu devlet başkanımızla aşılacağını biliyorlar" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.