Başkan Mahçiçek: En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Başkan Mahçiçek, "En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır" dedi.

Başkan Mahçiçek: En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır
banner150

BAŞKAN MAHÇİÇEK'TEN 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI MESAJI

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Mahçiçek 1 Mayıs İşçi Bayramı'nın barış ve kardeşlik havasında geçmesi temennisinde bulunarak, şu ifadelere yer verdi.

Mahçiçek, "Çalışan, emek veren tüm işiçilerimize ve emekçilerimize öncelikle teşekkür ediyorum. Tarihten bugüne dek her işçimiz dünyamızın inşası için bir tuğla koymuş ve katkılarıyla bugüne gelinmiştir. En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır diyerek sözlerine devam eden Mahçiçek, "İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz." diyen bir peygamberin ümmetiyiz. Başımızın tacı olan işçilerimizin İşçi Bayramını kutluyorum ve daha müreffeh bir dünya için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz."

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.