Başkan Mahçiçek: Eğitime verilen katkılar devam edecek

Onikişubat Belediyesi Erenler İmam Hatip Ortaokulu’nun açılışını gerçekleştirdi. Açılışın ardından Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek Kanal Maraş'a önemli açıklamalarda bulundu.

Kahramanmaraş Merkez Onikişubat İlçe Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak eğitim-öğretime başlanılan ve Kurtlar Mahallesine bulunan Erenler İmam Hatip Ortaokulu ve Yurdunun açılışı mahalle sakinleri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılışın ardından Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek Kanal Maraş mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

Başkan Mahçiçek yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

''Şimdi bizim bu çocuklarımız bizim geleceğimiz. Bizim geleceğimiz olan bu çocuklarımıza yaptığımız her türlü yatırım bizim için çok değerli. Çünkü inşallah gelecekte bu hanımefendiler okuyacaklar, çok önemli görevlere gelecekler inşallah bu beyefendilerle beraber bu ülkeyi yönetecekler. Dolayısıyla bizim geleceğimiz olan bu çocuklarımızla beraber olmak bizleri heyecanlandırıyor, çünkü bunlar bizim geleceğimiz. Bunlara yapacağımız her türlü yatırım fiziki manâda yapacağımız yatırımların çok daha önünde, önceliğindedir. Onun için bu kabil eğitim yatırımlarına devam edeceğiz, başka çaremiz yok bu ülkenin iyi yetişmiş ve alanında çok iyi olan ülkemizi bizlerden çok daha iyi yerlere taşıyacak, çok daha gelişmesini, büyümesini sağlayacak iyi yetişmiş insanlara ihtiyacımız var. Öyleyse hep beraber çalışacağız, ülkemizi Kahramanmaraş'ımızı daha güzelleştireceğiz, daha büyüteceğiz, daha geliştireceğiz inşallah. Çünkü; Ülkemizin buna ihtiyacı var. Ülkemizin etrafını düşmanlar kuşatıyor ama biz okursak, iyi yetişirsek o oyunların tümünü inşallah bozacağız, onlara fırsat vermeyeceğiz ve ülkemizi böyle Uluslararası alanda çok daha iyi noktalara hep beraber taşıyacağız inşallah.''

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2020, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.