Başkan Mahçiçek'den öğrencilere motivasyon

Öğrencilere çok önem vererek sevdiğini bir çok kez dile getiren Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek Onikişubat Belediyesine ait Sosyal Etkinlik Merkezi'nde üniversite hazırlık kurslarına katılan öğrencilerle bir araya geldi. Mahçiçek, "Gençlerimiz iyi yetişirse donanımlı olursa ülkenin geleceği daha iyi olacak" dedi.

Öğrencilere çok önem vererek sevdiğini bir çok kez dile getiren Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek Onikişubat Belediyesine ait Sosyal Etkinlik Merkezi'nde üniversite hazırlık kurslarına katılan öğrencilerle bir araya geldi.

Mahçiçek, "Her sene düzenlediğimiz gibi üniversite hazırlık kurslarımız devam ediyor. Neredeyse bütün kültür merkezlerimizde eğitime ilişkin çalışmalar devam ediyor. Her zaman söylüyorum bizim için fiziki çalışmaların çok daha ötesinde. Gençlerimiz iyi yetişirse donanımlı olursa ülkenin geleceği daha iyi olacak. Biz bu balamda bu sene başladığımız Üniversite hazırlık kurslarımızda bugün buradaki binamızda sistem nasıl işliyor nasıl çalışıyor? Bu dershaneye gelen arkadaşlarımızın sorunları var mı problemleri var mı diye bur da buluştuk. Sınıflara girerek öğretmenlerimizle beraber çocuklarımızın nasıl bir çalışma sistemi içerisinde bulunduklarını görmüş olacağız. Bu sene sadece üniversite hazırlık kursları değil KPSS hazırlık kursları da var. Onlara da hemen sömestr tatilinden sonra başlayacağız. Bu sene iki bin beş yüz civarında üniversite hazırlık kurslarımız var KPSS hazırlık kurslarımızda kayıt devam ediyor" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2020, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.