Başkan Mahçiçek: ''Bizim oylar da çalınmış! itiraz ettik, bin 900 civarında oyumuz geri geldi''

Kahramanmaraş’ın Onikişubat İlçe Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “Bizim oylar da çalınmış. Bizim arkadaşlar bir itiraz yaptı. Dün, bin 900 civarında oyumuz geri geldi’’ dedi.

Kahramanmaraş'ın merkez Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, bazı sandıklardaki oyların yeniden sayılması talebiyle yapılan itiraz sonucu bir belediye meclis üyesi daha kazandıklarını söyledi.

31 Mart yerel seçimlerinde Onikişubat Belediye Başkanlığına AK Parti’den aday olan ve yeniden başkan seçilen Hanefi Mahçiçek, belediye tarafından düzenlenen liseler arası ses yarışması finaline katıldı.

Program öncesi gazetecilerin, ''Mazbatanızı ne zaman alacaksınız'' sorusu üzerine Başkan Mahçiçek, ''Maalesef bizim oylar da çalınmış. Bizim arkadaşlar bir itiraz yaptı. Biz de sonradan uyandık. Bizim oylar nereye gidiyor, bir bakın dedik. Dün, bin 900 civarında oyumuz geri geldi'' dedi.

Çalındığını öne sürdüğü oyların kendilerine geçmesiyle bir belediye meclis üyesi daha kazandıklarını ifade eden Mahçiçek, ''Başka partilere yazılan ya da neyse yanlışlık yapılan diyelim. Oradan da bir belediye meclis üyeliği daha kazandık. Bu bana bir organizasyon gibi geliyor. Türkiye’nin her tarafında, özellikle İstanbul’da kötü organizasyon gibi geliyor. İnşallah onlar da ortaya çıkartılacaktır'' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2019, 13:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat kayıran
Nihat kayıran - 2 yıl Önce

Acaba oylarmı çalındı yoksa hileylemi kazandı şüpeli gordümgümkadar millet istenmeyen bir başkan dı şüpeli bir oy durumu var acaba şüpeli

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.