Başkan Mahçiçek, 'Bir canı hiçbir sermayeyle değişemezsiniz'

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Haftası (4-10 Mayıs) nedeniyle yayınladığı mesajda, ''Bir canı hiçbir sermayeyle değişemezsiniz. Ufak önlemlerle bile hayatlar kurtarabilirsiniz'' dedi.

Başkan Mahçiçek, 'Bir canı hiçbir sermayeyle değişemezsiniz'
banner150

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Haftası (4-10 Mayıs) nedeniyle bir mesaj yayımlayarak, şu ifadelere yer verdi.

“İşçi Sağlığı ve Güvenliği Haftası, işverenlerin ve işçilerin farkındalığını ve bilincini arttırmaya yönelik yapılan bir etkinlik. Her işin kendi alanına göre riskleri olabilir ve bu hususta da tedbir alınması gerekir. Ülkemizde bu alanda ciddi boyutta kazalar yaşanmış ve üzücü kayıplar verilmiştir.

'TEDBİR AL GÜVENDE KAL'

Tedbir al güvende kal. İşçilerimizin güvenliği herşeyden önemli. Bir canı hiçbir sermayeyle değişemezsiniz. Ufak önlemlerle bile hayatlar kurtarabilirsiniz. Bu gün vesilesiyle tüm işverenlerimize ve işçilerimize gerekli tedbirleri ve eğitimleri almalarını tavsiye ediyorum.

Temel insan hakkı olan güvenli ve sağlık açısından Onikişubat Belediyesi olarak biz de tedbir alıyor ve uyguluyoruz. Çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği bizler için önceliktir. Bu kapsamda belediyemizin yeni akıllı hizmet binasını son teknoloji yangın söndürme sistemleri, havalandırma sistemleri, duman tahliye ve fanlarla donatıyoruz. Öte yandan yapmış olduğumuz bütün inşaatlarımızda koruyucu güvenlik tedbirlerine uyarak çalışıyor ve mühendislerimizi de bu anlayışla yönlendiriyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.