Başkan Mahçiçek: 31 Mart seçimlerinden çok iyi bir sonuçla çıkacağız

Onikişubat Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkanı Adayı Hanefi Mahçiçek, yerel seçim çalışmaları kapsamında esnaf gezilerine gece gündüz devam ediyor. Her gün Birden fazla mahalleyi karış karış gezen Başkan Mahçiçek'in bu seferki adresi Piazza Alışveriş Merkezi oldu.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında esnaf gezilerine gece gündüz devam ediyor. Her gün birden fazla mahalleyi gezerek hem esnaflar hem de vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Mahçiçek, bu kez ise Piazza Alışveriş Merkezi’ni gezdi. Ziyaretlerinde esnafların ve vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Başkan Mahçiçek, yoğun ilgi gördü. Vatandaşlara ve esnaflara gönül belediyeciliği anlayışıyla yola çıktıklarını anlatan Başkan Mahçiçek, ‘gönülleri almaya geldik’ sloganına dikkat çekerek, kapılarını çaldıklarını söyledi.

Piazza AVM esnaflarını gezen Başkan Mahçiçek, ''31 Mart seçimlerine ilişkin bugün ki çalışmamız Kahramanmaraşın önemli bir merkezi olan Piazza'dan başladı. Sabah geldik ve Piazza'daki dükkanları, esnaflarımızı ziyaret ettik, hatırlarını sorduk. Ekonomiyle ilgili düşüncelerini aldık. Doğrusu buradaki esnaf arkadaşlarımız çok sıkıntılı değiller, işlerin iyi olduğunu, iyiye doğruda gidiceğini, yeni mevsimde inşallah ümit ediyorlar, bizde öyle ümit ediyoruz. Kahramanmaraş'ın ekonomisi, Ülke'nin ekonomisiyle gayet ilişkili dolayısıyla ülkenin ekonomisi büyüdükçe, gelişdikçe Kahramanmaraşımızın ekonomisi de büyüyecek, gelişecek. Kahramanmaraş'ın ekonomisi de inşallah Türkiye ölçeğinin üstünde gelişiyor, iyi gidiyor. Bizde Onikişubat Belediyesi olarak, AK Parti olarak Kahramanmaraşımızın en ekonomik alanda hem de insanların ihtiyaçlarını karşılama noktasında yani Belediye hizmetleri noktasında daha iyi şartlarda onları yaşatmak için gayret ediyoruz. Bütün çalışmalarımız, gayretlerimiz bunun için. İnşallah seçimde de burdaki esnaf aradaşlardan gördüğümüz kadarıyla bize olan partimize olan ilgi çok iyi noktalarda. İyi netice alacağız ve İnşallah 31 Mart seçimlerinden de çok iyi bir sonuçla çıkacağımızı düşünüyoruz. Bunun içinde gayret gösteriyoruz" ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 14:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mağralı
Mağralı - 1 yıl Önce

Önceki seçimden aşağımı yukarımı yani

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.