Başkan Mahçiçek 23 Nisan nedeniyle koltuğunu devretti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek koltuğu 4. Sınıf öğrencisi Sude Naz Demir’e devretti.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında makamını Ali Sezai Efendi İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Sude Naz Demir’e bıraktı.

Onikişubat Belediye Başkanı olsaydın neler yapmak isterdin sorusuna Sude Naz Demir: "Onikişubat ilçemize güzellikler katmak isterdim, güzel bir çevre yaratmaya çalışırdım. Burada yaşayan insanların görüşlerini alırdım, onlara elimden geldiğince yardım etmeye çalışırdım." dedi.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında minik öğrencileri makamında ağırladı. Ali Sezai Efendi İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Sude Naz Demir’e makamını bırakan Başkan Mahçiçek, "Geleceğimizi aydınlatacak nesillerimize her zaman güveniyor ve onları destekliyoruz. Çocuklarımızın bayramı kutlu olsun" dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.