AK Parti Kahramanmaraş eski Milletvekili Aday Adayı olan Nurettin Abacıoğlu kendi sosyal medya hesabından Önsen köprüsü ile ilgili paylaşımda bulundu.

Abacıoğlu paylaşımında 'Bu konudan Reis bilgi sahibi olmuştur. Reis böyle bir iş bilmezliği, acemiliği, yanlışlığı affetmez.' derken yapmış olduğu paylaşımda şunları dile getirdi.

ÖNSEN KÖPRÜSÜ VE İŞ BİLMEZLİK:

Basında izlediğimize göre; önce B.Ş.B. Başkanı Hayrettin Güngör bilbortlar da Önsen köprüsü yapılıyor diye kamu oyuna bilgi vermişti. reklamını yapmıştı. 3 ay sonra köprü bitti diye milletvekilleri ile açılış yapılmış. Ortada köprü yok. Ama açılış var. Ortada garip bir durum var. Millet vekilleri Ahmet Özdemir, Cihat Sezal, İmran Kılıç, Belediye meclis üyelerinden Mühendis ve Mimar teknik kökenli olanlar da açılışa katılmış. Şimdi soru şu: köprüye benzemeyen bu ucubenin açılışına niye katıldınız? açılışını niye yaptınız? Hayatınız da hiç köprü görmediniz mi? Milletvekilleri, Belediye başkanı, mühendis ve mimar kökenli meclis üyelerinin düştükleri bu duruma düşmek istemezdim. Tabiidir ki sorumluluk Başkan Hayrettin Güngör'e aittir. Çünkü iş bilen tecrübeli personelleri görevden aldı.Yerlerine dışarıdan iş bilmez personel getirdi. Şimdi onlarla yola devam ediyor. Sonuç ortada. Hayrettin Güngörün başkan yapılmasını isteyen irade belediyeciliğin kitabını yazdığını, çok tecrübeli, bilgili, Maraşı hızla geliştirip kalkındıracağını söyleyerek reklamını yapmışlardı.Takdir Maraş'lınındır. Bu konudan Reis bilgi sahibi olmuştur. Reis böyle bir iş bilmezliği, acemiliği, yanlışlığı affetmez. Bekleyelim görelim.!