Türkiye'nin en çok izlenen kanalları arasında yer alan ATV'de büyük bomba patladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yerine gelecek dizi belli oldu! Yeni EDHO hem de Salı günü...

ATV'de ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi beklenmedik bir şekilde ekranlara veda etti.

Kurtlar Vadisi'nin baş mimarlarından olan Osman Sınav'dan bomba bir adım geldi.

M. Çağatay Tosun’ın yönetmen koltuğuna oturduğu Yalnız Kurt isimli diziyle ilgili son gelişmeleri gazeteci Birsen Altuntaş aktardı.

Kurtlar Vadisi etkisi göstermesi beklenen dizi ekibi sete çıktı.

Hasan Deniz Yaran’ın “Altay Kurtoğlu”, Cihan Ünal “Davut Bahadır”ı oynadığı dizide Kürşat Alnıaçık, Damla Colbay, Murat Han ve Polat Bilgin rol alıyor.

Senden Daha Güzel 1. bölüm izle! Senden Daha Güzel 1. bölüm tek parça kesintisiz youtube Senden Daha Güzel 1. bölüm izle! Senden Daha Güzel 1. bölüm tek parça kesintisiz youtube

Yalnız Kurt, Golyat’a karşı verilen mücadelenin destansı hikayesini ekrana taşıyor. Golyat; harita üzerinde ülkelerin sınırlarını değiştiren, ülkeleri küçük parçalara bölen, hükümetleri darbeyle devirip kendi yandaşı kukla hükümetler kuran, ekonomik tetikçilik yapan, etnik ayrımcılığı körükleyip iç karışıklıklar çıkaran, Allah adıyla insanları ağına düşürüp aldatan, terör örgütleri ve cemaatler kuran, var olan mevcut terör örgütlerini kendi amaçları doğrultusunda taşeron olarak kullanan küresel emperyal bir güçtür. “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ı gözden çıkaran Atv’nin “Yalnız Kurt”u Salı akşamları yayınlaması bekleniyor.

Bazı EDHO hayranları ise EDHO'nun kalkmasının Yalnız Kurt olup olmadığını sorguluyor. Kimileri ise Yalnız Kurt'un yeni EDHO olabileceğini düşünüyor.