Malatya'da 24 yaşındaki genç, yalnız yaşadığı apartmanın ikinci katındaki evinde doğalgaz borusuna iple asılı halde ölü bulundu. Yaşamını yitiren Muhammet Ümit Bayrak'ın kaleme aldığı belirtilen bir de mektup bulundu.

Battalgazi ilçesinde Muhammet Ümit Bayrak (24), iki gün önce çalıştığı işyerinden izin alarak Evliyaoğlu Caddesi üzerinde bulunan 5 katlı bir apartmanın ikinci katındaki ikametine geldi. Bir süre sonra Bayrak'tan haber alamayan arkadaşları polis ekiplerinden yardım istedi.

DOĞAL GAZ BORUSUNA İPLE ASILI HALDE BULUNDU

İkamete giden ekipler Muhammet Ümit Bayrak'ı salonda doğalgaz borusuna iple asılı halde buldu. Sağlık ekiplerince yapılan kontrolde gencin hayatını kaybettiği belirlenirken, salonda Muhammet Ümit Bayrak'ın kaleme aldığı belirtilen bir de mektup bulundu.

CESET MORGA GÖTÜRÜLDÜ

Dört yaşında iken annesini kaybeden babasının il dışında yaşadığı öğrenilen Muhammet Ümit Bayrak'ın cenazesi Cumhuriyet Savcısı ile polis ekiplerinin olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Malatya Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Gaziantep'te korku dolu anlar! Yabancı uyruklu adam ailesini rehin aldı Gaziantep'te korku dolu anlar! Yabancı uyruklu adam ailesini rehin aldı

Polis ekiplerince ilk bulgulara göre intihar olarak değerlendirilen olayla ilgili inceleme başlatıldı.

(Kaynak: İHA)